Lidé v Tykadýlku

Terezie Hejnicová - majitelka Clubů Tykadýlko a franšízová partnerka Mortimer English Clubu v ČR,  lektorka

Mým cílem je propojit moje zkušennosti a odhalit dříve potřeby klienta, tak, aby odcházel přesně s tím co potřebuje. 

Vím, že je to unikátní přístup s individuálními potřeby každého jednotlivce, ale pokaždé je to výzva, která mě baví. 

Hledáte-li trvalou změnu ve vašem životě, jste u nás správně!

A  co nejlépe umím? Dokážu lidi nadchnout a vyvolat v nich chuť k tomu, aby se dokázali propojit sami se sebou, s ostatními, s výukou, odhalením svých potřeb a tím ztratili překážky jakéhokoli druhu.Umím vymyslet na základě svých zkušenností co opravdu potřebují, najít jejich překážky a navézt je, aby "makali" na jejich odstranění k dosažení jejich vizí a cílů. 

Studovala jsem na FFUK obor andragogika a personální řízení. Několik let jsem pracovala na top manažerských pozicích v hotelovém sektoru, ale hledala jsem změnu. Nastoupila jsem do společnosti zabývající se Executive search na pozici Headhunter. Dále jsem se rozvíjela a pracuji na sobě stále v oblasti systemického koučinku, psychoterapie, TCM, propojení mysli a těla, shiatsu. Po narození dítěte jsem otevřela Tykadýlko Club, kde propojuji  všechny získané zkušennosti k dosažení nejen vašich studijních výsledků. Jak pracuji? Umím díky systemickému koučinku, poradenství, TCM a konzultanství odhalit dříve co potřebujete, jak se k tomu "cíli" dostanete  a vytvořit vám opravdu individuální přístup, který mnohdy odhalí, že změna o které jste si mysleli, že je ta správná není pro vás pravá.:-) 

email: brandys@mortimer-anglictina.cz

Tel: 724 369 712

Mgr. Kateřina Lintymerová  - manager metodiky a lektorka


 
Jmenuji se Kateřina Lintymerová a je mi 42 let. Jsem maminkou dvou dětí. Práce s dětmi je spojená s celým mým dosavadním životem, od hlídání dětí při studiu (studovala jsem sociální politiku a práci), práce au pair až po pozdější práci s malými dětmi - předškoláčky a mladšími školáky, ve školce i později jako lektorka angličtiny. K angličtině mám vztah od dětství, mám ráda lidi z různých zemí a to, jak nám jazyky otevírají možnosti poznávat. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě dobrodružstvím.  Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky. Také ráda pracuji s lidmi, učím se novým věcem a hledám možnosti, jak se rozvíjet a pracovat na sobě.

Klub Tykadýlko mě zaujal svou milou a přátelskou atmosférou, otevřeností, individuálním přístupem k lidem a také možností učit pomocí unikátní velmi propracované metodiky, která propojuje myšlení s pocity dětí, a která při výuce nepoužívá češtinu. 
 

Budu se těšit na setkání s Vámi. 

email: kurzy.tykadylko@gmail.com

Tel: 727 982 257

Sarah Vinz - lektorka 
 

My name is Sarah Vinz, and I am a native speaker from the US (where I completed master’s degrees in both international affairs and teaching English). I have had a love of all things related to both learning and language since I was a child, so when I was looking for a change after an initial career in the public sector becoming an English teacher seemed like a natural fit for me! I have taught children and adults in three countries and am now delighted to have the chance to work with learners here in the Czech Republic – especially at the Club Tykadylko, with its dynamic approach and warm environment. For me the magic of teaching comes from the one-on-one connections one develops and the thrill of watching learners gain more confidence and ability in their language skills. I believe strongly in maintaining a positive, encouraging learning environment and making the learning process as natural, realistic, and enjoyable as possible.  

In my free time, I enjoy reading, writing, going to the gym, practicing yoga, cooking vegan food, and exploring Prague and its surroundings. I am also working on my Czech language skills, which is a fun challenge and I hope will help bring me closer to this country’s wonderful culture and people! 

 

e-mail: tykadylkolektorka@tykadylko.cz

 

Leila Mačkićová - lektorka

 

 

 

 

<span style="color: white; font-family: " "",serif;"="">Vaše Leila

 

 

Šárka Kratochvílová - lektorka

Jmenuji se Šárka Kratochvílová. Miluji cestování, to je také důvod, proč se snažím být vždy přes prázdniny v zahraničí. S tím se pojí znalost angličtiny, která je v dnešní době velice důležitá. Proto jsem si v roce 2019 udělala certifikát CAE a rozhodla se předávat zkušenosti dál a stala se lektorkou.

Práce s dětmi mě velice baví, proto vedu nejen angličtinu, ale také jiné volnočasové kroužky.

Angličtina je světový jazyk, který člověku otevírá dveře k velké spoustě informací nejen rychleji, ale také bezprostředněji.  Proto se domnívám, že je důležité učit děti anglicky už od útlého věku, kdy vše jde snadněji. Klub Tykadýlko mne proto zaujal nejen nabídkou kurzů pro nejmenší, ale také svojí metodikou. Učení pomocí her, aktivit a veselých písniček či hraček je nenásilné a pomáhá pěstovat cit pro jazyk. Rodinná atmosféra a individuální přístup klubu jsou další klady, které oceňuji.

Věřím, že společně strávený čas bude přínosem a zábavou pro nás všechny. Budu se na Vás tedy těšit!

e-mail: lektor2@tykadylko.cz