English for Minis - angličtina pro mrňousky

English for Minis – tedy angličtina pro mrňousky je speciální výukový koncept pro děti od dvou do čtyř let.

Děti jsou zde zábavně a nenásilně seznamovány s angličtinou pomocí velké spousty pomůcek, her a písniček. Je to právě tento věk, v němž je dětský mozek nejvnímavější pro učení se řeči.

Pokud je dítě seznamováno s cizím jazykem pravidelně, naučí se gramatiku a přízvuk cizí řeči tak přirozeně, jako se naučí svůj rodný jazyk. Na začátku kurzu je naší hlavní prioritu porozumění řeči a vyslovení jednotlivých slov. 

Pomocí obrázkových karet a her odpovídajících věku dítěte, je slovní zásoba pomalu a návazně rozšiřována, Tak se děti brzy naučí tvořit jednoduché krátké věty, které jsou pravidelně opakovány.

K tomu, aby děti mohly angličtinu poslouchat pravidleně, Mortimer doplnil tento výukový set CD nosiči. Tak se děti naučí hovořit cizím jazykem plynule a bez přízvuku. CD nosiče jsou namluveny a nazpívány rodilými mluvčími a podporují proces učení se doma.

Kurz English for Minis obsahuje výukovou knihu, pohádkovou knihu s příběhem rytíře Mortimera, omalovánku a CD nosiče.

Po absolvování kurzu English for Minis budou děti aktivně používat na 200 slov, reagovat na základní oztázky v krátkých větách, zpívat písničky a říkat jednoduchá říkadla. Pasivní slovní slovní zásoba se blíží cca 450 slovům.

Mrňousky učíme ve skupině maximálně 4-8 dětí, 1x týdně po 45 minutách. Délka kurzu je flexibilní, od deseti do šestnácti měsíců, podle toho, jak děti učivo zvládnou.