ZÁPISY DO AFTER SCHOOL PROGRAMU NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ ZÁPISY A REGISTRACE DO AFTER SCHOOL PROGRAMU NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE NA VÝSLUNÍ, PALACHOVA A VE STARÉ BOLESLAVI. ŘEDITELÉ JMENOVANÝCH ŠKOL RODIČŮM ZAŠLOU ELEKTRONICKY NEBO PO ŽÁCÍCH PŘIHLÁŠKY, KTERÉ JE TŘEBA DO 10.5.2017 ODEVZDAT NEBO NÁM POSLAT NA EMAIL. 

Přihlášky do 31.5.2017 zpracujeme a poté se vám koordinátor projektu ozve s následnými kroky, podpisu smlouvy apod. 

V případě, že stanovený termín odevzdání přihlášek nestihněte z jakéhokoli důvodu, prosím, kontaktujte nás co nejdříve, abychom vás mohli přiřadit do projektu. Kapacita míst je na jednu skupinu omezená, ale můžeme otevřít další třídu, pokud bude třeba. 

Věříme, že díky tomuto projektu se děti budou pyšnit znalostí angličtiny, ztratí obavu v angličtině komunikovat a budou trávit čas smysluplněji než u počítačů, tabletů a nebo touláním se po městě z důvodu přeplněných družin.

Stále váháte jestli to vaše děti zvládnou? Další 3 hodiny poslouchat a sedět v lavici?

Tak za prvé:-) nesedí v lavici, ale hrajou si skoro jako v družině, jen je to v angličtině a program má svůj daný plán, který děti vtáhne do hry:-) 

Za druhé:-) cílem programu není unavit děti a chtít po nich po několika hodinách trávených ve škole, aby se ještě soustředily na nějaký nudný výklad, gramatiku a biflování. ALE aby se vyřádily, hrály na daná témata v angličtině. 

Za třetí:-) cílem programu naopak je, aby se v malých skupinách děti cítily v pohodě, chodily do after school rády, ztrácely obavy z používání anglického jazyka, měly možnost slyšet angličtinu po celou 3 hodinovou dobu, skrze hry a reálné situace se naučily reagovat, nebát se a i ti, co mají jakékoli poruchy učení zvládly být aktivními v angličtině bez nudného opisování frází a osnov škol. 

Kde najdou děti z Brandýsa a okolí možnost 3 hodiny, třeba každý den, být ve styku s angličtinou???? Bez strachu ze známkování? Přirozenou formou?...U NÁS V AFTER SCHOOL PROGRAMU.

Přihlašte své děti a dejte jim šanci být lepší!!!!

LETÁK_Afterschool.jpg (86,6 kB)

AS WEB přihláška PRO VŠECHNY ZŠ.docx (22 kB)

AS smlouva k registraci_.docx (23755)

 

Už teď se na všechny těšíme****

Kolektiv Jazykového centra Tykadýlko